top of page
HAKKIMIZDA

Özel Bir Nefes Sağlık Hizmetleri 2004 yılında kuruldu. 2009 yılında Özel Bir Nefes Hastanesi olarak Siteler Mah. Nazif  Balkan Cad. No:35-37 Lüleburgaz/KIRKLARELİ adresinde faaliyetine başladı.

 

Hastanemiz  7 Erişkin, 4 Koroner, 6 Yenidoğan Yoğun bakımı ve 58 normal hasta yatağı ile 75 yatakla hizmet vermektedir.


Hastanemizde 2 Adet Ameliyathane, Doğumhane, Koroner Yoğun Bakım, Erişkin Yoğun Bakım, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Tek Kişilik Hasta Odaları, Uyku Laboratuvarı, Alerji Birimi, Bronkoskopi, Görüntüleme, Check-Up Merkezi, Akupunktur Tedavisi, Solunum Fonksiyon Testi, Laparoskopik (Kapalı) Ameliyat, Ambulans Hizmetleri, 4D USG-Dopler Ultrason, Mamografi, EEG EMG, Tomografi bölümlerinde hizmet vermektedir.

Hastalarımızın güvenine layık olmaya çalışan, hasta odaklı, kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı bir sağlık kuruluşuyuz. Hastalarımıza uygulanan özel bakım yöntemleri, hasta eğitim programları ve rehabilitasyon çalışmalarıyla hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaçlıyoruz.


Hastanemizdeki bölümler
7/24 Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirürji), Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı, Cildiye ( Dermatoloji ), Çocuk Hastalıkları, Dahiliye ( İç Hastalıkları), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi, Psikiyatri, Radyoloji ve Ürolojidir.

bottom of page